Avm standı İmalatı/Tasarımı

Fuarland olarak Alışveriş merkezlerinde firmanız adına açacak olduğunuz tanıtım amaçlı veya ürün satışı odaklı standlarınızın tasarım , imalat ve uygulamasını yapmaktayız.Firmanızın Avm içerisinde akılda kalıcı ve 5 duyu organına hitap edecek şekilde tasarlanan ve hizmet verdiğiniz sektöre uygun olarak dizayn edilen standınız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

AVM STAND MALZEMESİ

Alışveriş merkezleri genellikle kuru ve serin ortamlar olması sebebi ile malzeme olarak ahşap kullanılması daha sağlıklı olmkatadır.Ahşap avm standları hem markanızı şık ve gösterişli göstermenin yanısıra , hitap ettiğiniz tüketici kitlesine de daha kaliteli ürün hizmet standı olduğunuz algısını aşılayacaktır.

Avm standlarında polikarbon veya polyester malzeme de kullanılabilmektedir.Özellikle çocuk oyun parklarında veya içecek dondurma standlarında kullanılabilir. Doğru tasarım ile bu malzemeler şık bir görüntü oluşturarak hedeflediğiniz satışı size sağlayabilmektedir.Bir cevap yazın

×

Merhaba

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@fuarland.com adresine e-posta gönderin.

× Sizlere nasıl yardım edebiliriz?