CNR Fuarları

CNR Expo Fuarları nedir?

CNR Expo Fuarları, ulusal ve uluslararası katılımcıları ağırlayan Türkiye’nin en büyük fuar organizasyonlarından biridir. Meslekler, sektörler, seyahat ve turizm, sağlık alanlarından en güncel yenilikleri, ekipmanları, ürünleri tanıtmakta ve dünya iş dünyasından ziyaretçilere ev sahipliği yapmaktadır.

Geçmiş fuarlar ve başarılar

2019 Yılı Başarıları

2019 yılında düzenlenen fuarlarda 2,2 milyon ziyaretçi ağırlanırken 7.134 firma stant açarak ürün ve hizmetlerini tanıttılar. Yeni ve güncel teknolojik ürünler ile trend olan konseptler bu yıl da ilgi gördü.

Sektörel Fuarlar Geçmişi

CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenen sektörel fuarların ilkine 2001 yılında ev sahipliği yaptı. 19 yılda 160’dan fazla fuar düzenledi ve sistemli organizasyonuyla ziyaretçi ve katılımcı sayısını arttırdı.

Etkinliklerin tarihleri ve yerleri

Tarih

  • 20-23 Ekim 2021
  • 8-12 Kasım 2021
  • 2-5 Aralık 2021

Lokasyon

  • CNR Expo Yeşilköy

Katılımcılar ve Sponsorlar

CNR Expo Fuarları’na her yıl sektörün önde gelen firmaları ve sponsorları katılım sağlamaktadır. İçinde bulunduğumuz yıl, KPMG, Teknosa, Arçelik, Ford ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi fuarda yer alan ana sponsorlar arasındadır. İki yüzün üzerinde, kendi sektöründe tanınmış firma da stant açarak fuarın geniş kitleler tarafından takip edilmesine katkı sunmaktadır.

 

Kayıt ve Başvuru

Stand sahibi olmak isteyen firmalar online formu doldurarak başvuruda bulunabilirler. Katılım koşulları ve yeni fuarlar için CNR Expo web sitesini ziyaret ediniz.

İletişim ve destek bilgileri

CNR Expo Fuarı merkezi Yeşilköy’de yer almaktadır.

Adres: Istanbul Fuar Merkezi Cnr Expo Yeşilköy-Bakırköy İstanbul / Türkiye

CNR Expo katılımcısı nasıl olunur?

Başvuru

CNR Expo web sitesinde uygun başvuru formunu doldurun

Onay

CNR Expo, onay için başvurunuzu inceler

Güncellemeler

CNR Expo, ayrıntıları ve ajandayı güncelleyecektir

Hazırlık

Daha sonra ödeme yapın ve hazırlanın.Bir cevap yazın

×

Merhaba

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@fuarland.com adresine e-posta gönderin.

× Sizlere nasıl yardım edebiliriz?