AHŞAP STAND

Bu stand modeli suntalam malzemeden imal edilen dayanıklı ve görsel olarak en üst düzey modeldir.Ahşap standlar sıfır malzemelerden üretilen lüx model standlardır.Ahşap standlarda müşteri isteklerine göre oval veya çapraz şekiller verilebilir.Fiyat olarak modeller arasındaki yüksek segmentli stand modelidir.Ahşap fuar veya kongre standları müşteri isteğine göre şekillenebildiği gibi baskı alanlarında isteğe göre lake boya uygulama imkanı da sağlamaktadır.Ahşap fuar veya kongre standları modüler fuar standları yada maxima fuar standlarına göre daha fazla maliyet ve işçilik gerektirdiği için kurulum süresi standların büyüklüğüne ve tasarımına göre değişebilmektedir.Ahşap standlar sıklıkla fuar ve kongre katılımı olan firmalar için özel malzeme ve yapıda tasarlanarak kur-sök sistem içerisinde aynı malzemenin defalarca kullanılmasına olanak sağlamaktadır.Bu şekilde firmalar ahşap standlarını gittikleri her fuar veya kongre organizasyonlarında tekrar kullanabilmektedirler, tabi ki bu sistemin uygulanabilmesi için değişen organizasyonlardaki stand alan metrekaresinin aynı ölçülerde ve aynı cephede alınması gerekmektedir.Bu kur-sök sistemi firmaların sadece başlangıçta standı satın alarak kalan organizasyonlarda sadece kurulum ve söküm bedeli ödeyerek yüksek maliyetlerden kurtulmasını sağlamaktadır.

Stant kurulumu da profesyonelik gerektirir. Fuar organizasyonlarında zaman çok büyük önem taşımaktadır. Alanlarında uzman, tecrübeli ve dinamik FUARLAND kurulum ekibi standın üretim, montaj ve söküm aşamalarında büyük bir ustalıkla zamanında ve doğru uygulamayı gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize de stresin yoğun olduğu bu organizasyonlarda hedef kitlelerine odaklanmak kalmaktadır. Ahşap standı uygulamalarımızdan örnekleri uygulamalar sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Ahşap kullanım kolaylığı ve çeşitliliği sayesinde çok geniş tasarım seçenekleri sunmaktadır. Stand tasarımları içinde en gösterişlileri ve etkili olanlar ahşap standlardır. Platform, raf, askı gibi aksesuarların tümüyle uyumlu bir şekilde kombine edilebilen bu stand türünde çok etkili ve geri dönüş oranı  yüksek uygulamalar gerçekleştirilebilmektedir.Görsel alanlarda ışıklı panolar, dijital baskı uygulamaları, kabartma logo veya yazılar ahşap standların görsel alanlarında rahatlıkla uygulanabilmektedirler.Ahşap Fuar Standları ve Ahşap Kongre Standları istednildiği takdirde tekrar kullanılabilmektedir, bu ahşap standlarda üretim aşamasında kullanılacak malzemenin değiştirilmesi ve daha fazla kur-sök sisteme uygun bi tasarım yapılması ile mümkün olabilmektedir.

×

Merhaba

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@fuarland.com adresine e-posta gönderin.

× Sizlere nasıl yardım edebiliriz?