MODÜLER STAND

Modüler sistem standlar katılacak olduğunuz fuar ve kongre organizasyonlarında genel ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik işlevsel stand modelleridir.Modüler stand sabit  dik panellerden oluşan ve alüminyum kontrüksiyon yardımı ile birbirine geçen stand sistemidir.Ana paneller 97*240 cm lik ölçülerdedir. Fuar alanlarının izin verdiği yükseklik sınırlarına göre modüler sistem standlar yani demonte fuar standları maximum 6 metre yüksekliğe kadar kurulabilmektedir.Bu yükseklik sizin fuar alanında potansiyel müşterileriniz tarafından daha kolay farkedilmenizi ve ikili ilişkilerinizi daha kolay geliştirebilmenizi sağlayacaktır.Diğer modellere göre kurulumu ve sökümü daha basit olması sebebi ile fiyat olarak en uygun stand modelidir.

Modüler fuar standları veya modüler kongre standları diğer maxima stadnlar ve ahşap standlara ile karşılaştırıldığında daha basit görünüme sahiptir, bu işlevsellik modüler standların müşteri ihtiyaçlarını tamamen karşılamasının yanıda fiyat olarak da diğer stand modellerine göre sizlerin fuar için ayırmış olduğunuz bütçeyi zorlamayacak sistemde stand modelleridir.

Modüler standlar kurulum süreleri oldukça kısa olmasına rağmen, müşteri ihtiyaçları olan görsel baskı alanlarını, istenilen ölçülerde depo alanlarını, basamaklı raf sistemi, cam gömme raf sistemleri ve genel oturma alanları gibi genel ihtiyaçları tamamen karşılamaktadır.

Modüler standlar sürekli fuarlara katılan firmalar için kur-sök sisteminde daha kullanışlı ve pratik modellerdir.Bazı firmalar yıl içerisinde katıldıkları fuar ve kongre organizasyonlarında sürekli stand kiralamaktan ziyade 1 kereye mahsus olmak üzere modüler sistemli standları satın alarak kendi teknik ekibinin de kolayca kurabileceği bu standlar ile fuar ve kongre katılımlarındaki stand ihtiyacını tamamen çözmektedirler.

Modüler standları oluşturan dikey paneller aralarındaki alimünyum direk bağlantıları yardımı ile birbirlerine monte edilerek adeta prefabrik bir mini ev görünümü vermektedirler.Her modüler standda müşteri isteklerine göre minibuzdolabı, masa, sandalye, su ısıtıcısı, televizyon, çöp kovası ve benzeri ek malzemeler fuar süresince ihyiyaçlarınızı karşılamak amacı ile size firmamız tarafından temin edilecektir.

Fuarland firması olarak ; Modüler Fuar Standları ve Modüler Kongre standları, Antalya modüler fuar standı, Antalya modüler kongre standı, İstanbul modüler fuar standı, İstanbul modüler Kongre standı hizmetlerini en kaliteli ve hızlı şekilde siz müşterilerimizin de memnuniyetini sağlayarak vermekteyiz.Sizlerin fuar ve kongrelerinizden mutlu ve memnun olarak ayrılmanız bizim başlıca iş prensibimiz ve önceliğimizdir.

×

Merhaba

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@fuarland.com adresine e-posta gönderin.

× Sizlere nasıl yardım edebiliriz?