EMITT 2021 Mediterranean International Tourism & Travel Exhibition

Emıtt 2021 fuarı Tüyap Fuar Merkezi nde düzenlenecektir.Emıtt Fuarı birçok sayıda yerli ve yabancı turizm odaklı katılımcıyı bünyesinde barındırması sebebi ile ülkemizin en önde gelen, dünyadaki de en önemli turizm fuarlarından birisi olma özelliğine sahiptir.Katılan ülkeler geleneksel yiyecek, kıyafet vb ürünlerini sergilerken, diğer katılımcıları olan oteller, tur şirketleri ve turizme ürün ve hizmet tedarik eden firmalardır.Turizm sektörünün bu tarz fuar organizasyonları ile bir araya gelmesi sektörün gelişimi ve sorunların çözümü için oldukça önemlidir.Katılımcı firmalar veya devlet kurumları stand olarak modüler, ahşap veya maxima standları tercih etmektedir.Standlı katılımlarda Fuarland olarak katılımcı firmalara tasarım ve imalat süreçlerinde tam destek vererek mutlu bir fuar süresi geçirmelerini ilke haline getirmiş bulunmaktayız.

Tüyap, Cnr gibi fuar organizsyonlarının öncülük ettiği fuarlarda firmanız adına her bütçeye uygun olarak fuarda tanıtımınıza yardımcı olacak stand modellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Ahşap fuar standları, modüler fuar standları ve maxima fuar stand modelleri seçiminize göre firma konsept ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak 3D modelleme üzerinden tasarlanıp onayınıza sunulmaktadır.

Her sektörde olduğu gibi fuar standı üzerinde de bütçelere uygun olarak tasarımlar yapılabilmektedir.

Ahşap fuar  standları sektörün fiyat olarak en yüksek maliyetli standları olmakla birlikte fuar veya kongre alanında farkedilmeniz  ve şık bir iz bırakabilmeniz için iyi bir tercih olacaktır.

Ham suntalam üzeri boya ve hazır suntalamdan üretilen 2 farklı modeli bulunmaktadır.Ham suntalam stand üzerine boya ve alçı uygulaması da yapılarak size teslim edilmektedir.

Maxima fuar standları hazır panellerin birleştirilmesi ile elde edilen stand modelidir.Modüler standa göre enlemesine parçalardan oluşmaktadır.İmalat aşaması zorlu ama görsel olarak şık bir görünüm sunmaktadır.Maxima standlar orta segment standlar olarak sektörde yer almaktadır.

Modüler fuar standı geniş hazır panellerin lego düzeni ile birleştirilmesi ile oluşturulan demonte standlardır.Sektörün en alt segmentli standlarıdır.Genellikle tarım ve iş makinesi fuarlarında kulanılmaktadır.Paket standların malzemeleri de modüler sistem stand malzemeleri ile aynıdır.

Emıtt Turizm Fuarı


Bir cevap yazın

×

Merhaba

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@fuarland.com adresine e-posta gönderin.

× Sizlere nasıl yardım edebiliriz?