Konya ilinde bulunan Tüyap Fuar merkezinde düzenlenecek olan ülkemizin ve dünyanın sayılı tarım fuarlarından birisidir.Tüyap firması tarafından yıllardır profesyonel bir şekilde istikrarını korumaktadır.Yurtiçi ve yurtdışı katılımların yoğunluğu Konya Tarım Fuarı ni diğer tarım fuarlarından oldukça öne taşımaktadır.Üst düzey katılım ve sektöründen gelen yoğun talep Konya Tarım Fuarı nın popülerliğini her geçen gün arttırmaktadır.

Ülkemiz kökenlerinden gelen bir tarım kültürüne sahip ve bunu devam ettiren bir toplumsal yapımız mevcuttur.Dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeler tarım makineleri, tohum çeşitleri, ilaçlama yöntemleri, ambalajlama ve saklama yöntemlerini buluşturan Konya Tarım Fuarı Tarım alanında öncülük yapmaya devam edecektir.

Her geçen yıl artan doğru tarım teknolojilerini çiftçiyle buluşturmada önemli bir role sahiptir.Doğru tohum, doğru ilaç kullanımı hem çiftçimiz hem de yan tedarikçileri ürün kalitesi olarak memnun edecektir.Konya Tarım Fuarı nın Konya da düzenlenmesi tarım faaliyetleri sebebi ile 12 ay tarımsal faaaliyetleri devam eden Konya ve çevresi için önemli bir faktördür.

Ülkemizde fuarlar ticaret hacmimizin büyümesi ve etkileşimini arttırması adına önemli bir yere sahiptir..İstanbul, Antalya, Konya ve İzmir gibi büyük şehirlerimizde düzenlenen çeşitli sektörleri buluşturan fuarlar (tarım fuarı, sağlık fuarı, sanayi fuarı vb) Ham madde sağlayıcıları, ara üreticileri ve son pazarlamacıları aynı çatı altında toplamaktadır.

Ahşap fuar standları, modüler fuar standları ve maxima fuar stand modelleri seçiminize göre firma konsept ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak 3D modelleme üzerinden tasarlanıp onayınıza sunulmaktadır.

Her sektörde olduğu gibi fuar standı üzerinde de bütçelere uygun olarak tasarımlar yapılabilmektedir.

Ahşap fuar  standları sektörün fiyat olarak en yüksek maliyetli standları olmakla birlikte fuar veya kongre alanında farkedilmeniz  ve şık bir iz bırakabilmeniz için iyi bir tercih olacaktır.

Ham suntalam üzeri boya ve hazır suntalamdan üretilen 2 farklı modeli bulunmaktadır.Ham suntalam stand üzerine boya ve alçı uygulaması da yapılarak size teslim edilmektedir.

Maxima fuar standları hazır panellerin birleştirilmesi ile elde edilen stand modelidir.Modüler standa göre enlemesine parçalardan oluşmaktadır.İmalat aşaması zorlu ama görsel olarak şık bir görünüm sunmaktadır.Maxima standlar orta segment standlar olarak sektörde yer almaktadır.

Modüler fuar standı geniş hazır panellerin lego düzeni ile birleştirilmesi ile oluşturulan demonte standlardır.Sektörün en alt segmentli standlarıdır.Genellikle tarım ve iş makinesi fuarlarında kulanılmaktadır.Paket standların malzemeleri de modüler sistem stand malzemeleri ile aynıdır.

Fuar standları yukarıda da belirtildiği gibi üç farklı stand modelinden oluşmaktadır modüler fuar standları, maxima fuar standları ve ahşap fuar standları her stan modelinin sahip olduğu özellikler farklı olmakla birlikte belirleyici unsur her zaman olduğu gibi siz müşterilerimizin istekleri olacaktır.Sizlerin firmanınız imajını en doğru şekilde fuarlarınızda yansıtabileceğiniz stand modelini belirlemeniz sonrası 3 boyutlu tasarım desteğimizle kurulacak olan standınızın birebir uygulanacak görsellerini size iletiyoruz.Hazır görsel üzerinden yapmak istediğiniz değişiklikleri uygulayarak finalde uygulaması yapılacak stand modeliniz sağlıklı bir şekilde ortaya çıkmaktadır.Bir cevap yazın

×

Merhaba

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@fuarland.com adresine e-posta gönderin.

× Sizlere nasıl yardım edebiliriz?