Modüler fuar ve kongre standı

Ülkemizde fuarlar ticaret hacmimizin büyümesi ve etkileşimini arttırması adına önemli bir yere sahiptir..İstanbul, Antalya, Konya ve İzmir gibi büyük şehirlerimizde düzenlenen çeşitli sektörleri buluşturan fuarlar (tarım fuarı, sağlık fuarı, sanayi fuarı vb) Ham madde sağlayıcıları, ara üreticileri ve son pazarlamacıları aynı çatı altında toplamaktadır.

Tüyap, Cnr gibi fuar organizsyonlarının öncülük ettiği fuarlarda firmanız adına her bütçeye uygun olarak fuarda tanıtımınıza yardımcı olacak stand modellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Ahşap fuar standları, modüler fuar standları ve maxima fuar stand modelleri seçiminize göre firma konsept ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak 3D modelleme üzerinden tasarlanıp onayınıza sunulmaktadır.

Her sektörde olduğu gibi fuar standı üzerinde de bütçelere uygun olarak tasarımlar yapılabilmektedir.

Ahşap fuar  standları sektörün fiyat olarak en yüksek maliyetli standları olmakla birlikte fuar veya kongre alanında farkedilmeniz  ve şık bir iz bırakabilmeniz için iyi bir tercih olacaktır.

Ham suntalam üzeri boya ve hazır suntalamdan üretilen 2 farklı modeli bulunmaktadır.Ham suntalam stand üzerine boya ve alçı uygulaması da yapılarak size teslim edilmektedir.

Maxima fuar standları hazır panellerin birleştirilmesi ile elde edilen stand modelidir.Modüler standa göre enlemesine parçalardan oluşmaktadır.İmalat aşaması zorlu ama görsel olarak şık bir görünüm sunmaktadır.Maxima standlar orta segment standlar olarak sektörde yer almaktadır.

Modüler fuar standı geniş hazır panellerin lego düzeni ile birleştirilmesi ile oluşturulan demonte standlardır.Sektörün en alt segmentli standlarıdır.Genellikle tarım ve iş makinesi fuarlarında kulanılmaktadır.Paket standların malzemeleri de modüler sistem stand malzemeleri ile aynıdır.

Modüler Fuar ve Kongre Standları: Etkinliklerin Yıldızı

Birbirinden farklı etkinlikler, standart tasarımların ötesinde standlar gerektirir. Sizi farklı kılacak olan modüler stand seçenekleri, etkinliklerde dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlar.

Kendinizi Farklılaştırın: Modüler Stand Tasarımları

Tasarım Özgürlüğü

Birbirinden farklı tasarımlar ile etkinliklerde dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Modüler tasarımlar, standart tasarımların ötesinde özgünlük sunar.

Farklı Ürün Kullanımı

Her etkinliğe uygun farklı ürünlerin kullanımı, sizin tasarımınızı daha da özgün kılar. Farklı stand tasarımlarının kullanımı, markanızın yenilikçi yönünü yansıtır.

Kolay Modifikasyon

Modüler standların en önemli avantajlarından biri, onları dilediğiniz şekilde modifiye edebilmenizdir. Değişiklik yaparak standınızı farklı etkinliklere uygun hale getirebilirsiniz.

Modüler Standların Avantajları

Kullanım Kolaylığı

Modüler standlar, etkinliklerde kurulumu en hızlı şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Uzun Ömürlü

Kullanılan malzemelere göre, modüler standlar defalarca kullanılabilir ve sizin için uzun yıllar boyunca birçok etkinlikte kullanılabilir.

Kolay Taşınabilirlik

Modüler standlar, taşıma ve montaj aşamaları kolay olduğundan etkinliğinizin düzenleneceği yere taşıması daha kolaydır.

Kolay Depolanabilirlik

Etkinlik sonrası modüler standları demonte ederek, kolay ve düzenli bir şekilde depolanabilirsiniz.

 

Standı Kurulumu ve Montajı

Stand kurulumu genelde uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Böylece standınız etkinlik alanında en iyi şekilde hazırlanır.

Modüler standlar, kolay kurulum ve montaj özelliği sayesinde herhangi bir işlemi gerektirmez. Ayrıca montaj süresi çok kısadır.

Fuar ve Kongre İçin Modüler Stand Seçimi

Etkinliğin büyüklüğüne, locasyonuna, kitle profilini analiz ederek en uygun modüler standları tercih edebilirsiniz. Her etkinlik için tasarlanmış modüler standlar, etkinliğinize uygun hale getirilir.

Stand Malzeme Seçimi

Görsel Kalite

Yüksek görsel kalitelere sahip materyaller, markanızın prestijini yükseltir.

Kalite

Kullanılan malzemeler, modüler standınızın fiyatını etkiler. Ancak kaliteli malzemeler, standınızın uzun ömürlü ve kullanışlı olmasını sağlar.

Uyum

Modüler standın diğer materyaller ve etkinlik alanı ile uyumlu olarak tasarlanması gereklidir. Bu sayede stand, etkinlikte markanızı tam anlamıyla yansıtır.

Stand Fiyatlandırması

Fiyatlar Neye Göre Değişir?

Modüler standların fiyatları, kullanılan malzemeler, boyutlar, tasarımlar, üretim teknikleri ve kurulumu yapacak ekip sayısına göre değişir.

Bütçe Planlama İpuçları

Modüler stand fiyatını belirlemeden önce etkinliğinize önceden bütçe planlaması yaparak, bütçeyi doğru şekilde kullanabilirsiniz.

Müşteri Referanslarımız

FUAR İZMİR

2018 yılında Fuar İzmir’de tasarlanan, üretilen ve kurulan fuarda markamız en iyi şekilde yansıtıldı.

KONGRE ANTALYA

2019 yılında gerçekleşen kongrede; müşteri isteklerine göre özel modüler stand tasarımları yapıldı ve etkinlik süresince yüksek ilgi gördü.

FUAR İSTANBUL

Fuar İstanbul’da gerçekleşen etkinliklerde, müşterilerimize özel tasarımlar yapılarak, etkinlikte farklılaşmalarını sağladık.Bir cevap yazın

×

Merhaba

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@fuarland.com adresine e-posta gönderin.

× Sizlere nasıl yardım edebiliriz?