Ulusal ve uluslararası kongre organizasyonlarınızda Antalya, İstanbul şehirlerinde ahşap, modüler, maxima kongre standı modellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Kongre standları alan olarak fuar standlarına göre daha düşük m2 ye sahip standlardır.Müşterilerinizin ve müşteri adaylarınızın dikkatini çekecek, firmanızın vizyonunu yansıtacak şık, modern stand tasarımlarıdan oluşan standlar ile kongrelere katılmanız, beklentinizi karşılamanıza yardımcı olacaktır.

Kongreler, sektörünüzle buluşmanızı ve alanınızdaki rakiplerinizi yada iş ortaklarınızı tanımanızı sağlayacaktır.Sektörel anlamda kongre ve fuarlar ticari satışda önemli bir yer tutmaktadır.Yurtiçi kongrelere katılım, yurtdışı firmaları ile ilişkiler geliştirip ihracat potansiyelimizi arttırmaktadır.

Ahşap kongre standları, modüler kongre standları ve maxima kongre stand modelleri seçiminize göre firma konsept ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak 3D modelleme üzerinden tasarlanıp onayınıza sunulmaktadır.

Her sektörde olduğu gibi fuar standı üzerinde de bütçelere uygun olarak tasarımlar yapılabilmektedir.

Ahşap fuar  standları sektörün fiyat olarak en yüksek maliyetli standları olmakla birlikte fuar veya kongre alanında farkedilmeniz  ve şık bir iz bırakabilmeniz için iyi bir tercih olacaktır.

Ham suntalam üzeri boya ve hazır suntalamdan üretilen 2 farklı modeli bulunmaktadır.Ham suntalam stand üzerine boya ve alçı uygulaması da yapılarak size teslim edilmektedir.

Maxima kongre standları hazır panellerin birleştirilmesi ile elde edilen stand modelidir.Modüler standa göre enlemesine parçalardan oluşmaktadır.İmalat aşaması zorlu ama görsel olarak şık bir görünüm sunmaktadır.Maxima standlar orta segment standlar olarak sektörde yer almaktadır.

 

Modüler kongre standı geniş hazır panellerin lego düzeni ile birleştirilmesi ile oluşturulan demonte standlardır.Sektörün en alt segmentli standlarıdır.Genellikle tarım ve iş makinesi fuarlarında kulanılmaktadır.Paket standların malzemeleri de modüler sistem stand malzemeleri ile aynıdır.

Kongre standları yukarıda da belirtildiği gibi üç farklı stand modelinden oluşmaktadır modüler fuar standları, maxima fuar standları ve ahşap fuar standları her stand modelinin sahip olduğu özellikler farklı olmakla birlikte belirleyici unsur her zaman olduğu gibi siz müşterilerimizin istekleri olacaktır.Sizlerin firmanınız imajını en doğru şekilde fuarlarınızda yansıtabileceğiniz stand modelini belirlemeniz sonrası 3 boyutlu tasarım desteğimizle kurulacak olan standınızın birebir uygulanacak görsellerini size iletiyoruz.Hazır görsel üzerinden yapmak istediğiniz değişiklikleri uygulayarak finalde uygulaması yapılacak stand modeliniz sağlıklı bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

Kongre Standı

Kongre Standı, etkinliklere katılan firmaların kendilerini tanıtmak, ürünlerini sergilemek ve müşteri portföylerini genişletmek için kullandıkları bir pazarlama aracıdır.

Kongre Standı Nedir?

Kurumsal Kimlik

Firmanızı en iyi şekilde yansıtan bir tasarımla standınızda yer alın.

Ürünleriniz

Yeni ürünlerinizi tanıtarak müşteri portföyünüzü genişletin.

İş Bağlantıları

Müşterilerin ve rakiplerinizi yakından tanıma fırsatı yakalayın.

Bir Fırsat!

Kongre standınız, markanızın yüzünü ve kişiliğini temsil eden bir pazarlama aracıdır.

Standın İşlevi Nelerdir?

Tasarım

Stand tasarımı müşterilerinizin dikkatini çekmek için uygun bir şekilde yapılmalıdır.

Ürün Sergileme

Standınızda en iyi ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sergileyerek müşterilerinizi etkileyin.

Broşür Dağıtımı

Standınızda broşürlerinizi veya kataloglarınızı dağıtarak firmanız hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlayın.

Yemek İkramı

Kongre standınızda ikramlar sunarak ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilirsiniz.

Kongre Standı Tasarımı ve Özellikleri

Marka Renkleri Kullanılmalı

Tasarım kendi başına mesajınızı taşımalıdır, böylece marka renklerinizin uygun şekilde kullanılması için tasarım özellikleri önemlidir.

Sade ve Anlaşılır Tasarım

Stand tasarımı sade ve net olmalı, böylece ziyaretçileriniz mümkün olan en iyi şekilde anlayabilir. Tasarımın karmaşık olduğu durumlarda müşteriler standınızı önemsemezler.

Ziyaretçileri Etkileyecek Tasarım

Stand tasarımı mümkün olan en iyi ilk izlenimi vermelidir, böylece ziyaretçilerin dikkatini çekersiniz.

Bütçeye Uygun Tasarım

Kongre standı tasarımı bütçeye uygun şekilde yapılmalıdır.

Kongre Standının Yapımı ve Montajı

Tasarım Oluşturma

Kongre standı yapımı ve montajı için, profesyonel bir tasarımcıyla çalışmak, özel tasarım mekanikleri gerekli olabilir. Masa, sandalye vb. değişen ihtiyaçlara göre ayarlamalar yapılmalıdır.

Yapım

Kongre stand yapımı için her bir parçanın üretimi derecelendirilmeli ve montaj yapılırken dikkat edilmelidir. Yapım önemli bir işlemdir ve zaman alabilir.

Montaj

Kongre standınızın montajından önce, yapım işlemleri tamamlandı mı ve tüm öğeler hazır mı diye kontrol edilmelidir. Standınızın kurulumunu yapmak, profesyonel bir ekiple işi son derece kolaylaştırabilir.

Stand Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Stand ve Ekipmanlar İçin Sigorta

Standınıza ve ekipmanlarınıza, sigorta yapılmış olduğundan emin olun.

Sanat Eserlerinin Güvenliği

Eğer standınızda sanat eserleri bulunuyorsa, bunların güvenliği konusunda endişeli olmalısınız. Sanat eserleri taşıyabilecek en uygun kişilerin ve güvenlik önlemlerinin kullanılması önemlidir.

Müşteri Verilerinin Güvenliği

Eğer müşteri verilerinizi kullanıyorsanız onların güvenliğini sağlayın. Ek güvenlik önlemleri kullanarak müşteri verilerini şifreleyin.

Sonuç ve Özet Bilgilendirme

Farkınızı Ortaya Koyun

Kongre standınız, işinizi yapabilmek için sahip olmanız gereken bir araçtır.

Yeni Müşteriler Edinin

Markanızın yüzünü standınızda sergileyerek, müşteriler ile etkileşime girebilirsiniz.

Birlikte Çalışabileceğiniz Yeni İş Ortağı Edinin

Standınız, potansiyel iş ortaklarınızla tanışabileceğiniz bir fırsat yaratır.

Kongre Standı: Başarılı Bir Etkinlik İçin İpuçları

Kongre standları, etkinliğinizi tanıtmak ve katılımcılarla iletişim kurmak için benzersiz bir fırsattır. İşte bir kongre standının sahip olması gereken tüm özellikler ve standınızın başarılı olması için ipuçları.

Kongre Standı Nedir?

Bir kongre standı, bir etkinlikte bir şirketin tanıtımını yapmak ve marka bilinirliğini artırmak için kullanılan bir alan veya stanttır. Daha küçük bir versiyonu, fuarlar veya diğer etkinlikler için de kullanılabilir.

Standın Amacı

Bilgi Verme

Standınız, şirketinizin ürünleri veya hizmetleri hakkında bilgi sağlamak için ideal bir fırsattır ve ziyaretçilerinize sorularınızı yanıtlamanıza olanak sağlar.

İletişim Kurma

Stand, potansiyel müşterilerinizle doğrudan iletişim kurmanızı sağlar ve markanızla ilgilenen kişilerin ilgisini çekmek için etkili bir yol olabilir.

Marka Bilinirliği

Stand, marka bilinirliğini artırmak için mükemmel bir fırsattır ve ziyaretçilerinizin gelecekte şirketinizi hatırlamasını sağlar.Bir cevap yazın

×

Merhaba

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@fuarland.com adresine e-posta gönderin.

× Sizlere nasıl yardım edebiliriz?