Antalya merkezli kongre organizasyonlarınızda  ahşap kongre standı, modüler kongre standı, maxima kongre standı modellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Antalya Kongre merkezlei ve lüx otellerinde kış sezonundaki kongre organizasyonları sebebi ile önemli bir kongre merkezi haline gelmiştir.Çeşitli sektörlerdeki firmaların iş ile tatili birlikte harmanlayarak katılım gösterdikleri organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.Belek turizm bölgesi, Kemer turizm bölgesi otelleri ve merkezde bulunan kongre salonları organizatörleri Antalya da kongre düzenlemeye çağırmaktadır.

Kongre standları alan olarak fuar standlarına göre daha düşük m2 ye sahip standlardır.Müşterilerinizin ve müşteri adaylarınızın dikkatini çekecek, firmanızın vizyonunu yansıtacak şık, modern stand tasarımlarıdan oluşan standlar ile kongrelere katılmanız, beklentinizi karşılamanıza yardımcı olacaktır.

Kongreler, sektörünüzle buluşmanızı ve alanınızdaki rakiplerinizi yada iş ortaklarınızı tanımanızı sağlayacaktır.Sektörel anlamda kongre ve fuarlar ticari satışda önemli bir yer tutmaktadır.Yurtiçi kongrelere katılım, yurtdışı firmaları ile ilişkiler geliştirip ihracat potansiyelimizi arttırmaktadır.



Bir cevap yazın



×

Merhaba

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@fuarland.com adresine e-posta gönderin.

× Sizlere nasıl yardım edebiliriz?